در حال حاضر هزینه ارسال تمامی سفارشات به عهده خریدار گرامی می‌باشد. 

ارسال رایگان

سفارش های شهرستان ها، در صورتی که میزان خرید بیش از یک میلیون تومان باشد، با پست سفارشی به صورت رایگان ارسال می شود، که معمولا زمان رسیدن کالا ۴ الی ۵ روز کاری می باشد. در صورتی که نیاز دارید کالا سریع تر به دست شما برسد ارسال با پست پیشتاز و یا تی پاکس با هزینه بیست هزار تومان نیز در زمان سفارش برای شما فعال می باشد.

سفارش های شهر تهران ، در صورتی که میزان خرید بیش از ده میلیون تومان باشد، به صورت رایگان با زمان تحویل ۲۴ تا ۴۸ ساعت ارسال می شود، که البته ارسال سریع ۲ ساعته با هزینه بیست هزار تومان نیز برای شهر تهران در زمان سفارش فعال خواهد بود.

 

ارسال به شهرستانها

در صورتی که میزان سفارش، کمتر از یک میلیون تومان باشد، هزینه ارسال به شهرستانها بیست هزار تومان می باشد که سفارش با پست پیشتاز یا تی پاکس ارسال می شود و در بازه زمانی ۱ تا ۲ روز کاری به دست شما خواهد رسید.
در صورت ثبت سفارش تا قبل از ساعت ۱۲ سفارش همان روز ارسال خواهد شد.

 

ارسال به شهر تهران

در صورتی که میزان سفارش کمتر از یک میلیون تومان باشد، هزینه ارسال به محدوده اصلی شهر تهران تا جایی که پیک موتوری بتواند کالا را حمل کند، بیست هزار تومان می باشد، زمان تحویل کالا بعد از سفارش در ساعات کاری ۲ تا ۳ ساعت خواهد بود. در صورتی که به زمان کمتری برای رسیدن سفارش خود نیاز دارید، اولویت ارسال با سفارش های پرداخت شده به صورت آنلاین می باشد.

 

 

زمان تحویل

مدت زمان تحویل کالا به شهر تهران در صورت انتخاب ارسال سریع ۲ تا ۳ ساعت می باشد و در صورت انتخاب ارسال رایگان ۲۴ تا ۴۸ ساعت می باشد.

مدت زمان تحویل کالا به شهر های دیگر بستگی به انتخاب نوع پست دارد. پست پیشتاز و تی پاکس ۱ تا ۲ روز کاری و پست سفارشی ۴ تا ۵ روز کاری می باشد.

 

محدودیت ها

در صورتی که شرکت پست یا تی پاکس طرف قرار داد در شهرستان مربوطه شعبه نداشته باشد، بایستی برای تحویل کالا به نزدیکترین نمایندگی مراجعه نمائید.

تمامی شرایط ذکر شده برای ارسال سفارش، در روزهای کاری (غیر از جمعه و تعطیلات رسمی) معتبر می باشد.

 

فهرست