1. خانه
  2. /
  3. لوازم جانبی سرفیس
  4. /
  5. کیبورد سرفیس
  6. /
  7. کیبورد تایپ کاور سرفیس پرو 2 و پرو 1
کیبورد سرفیس

کیبورد تایپ کاور سرفیس پرو 2 و پرو 1

اشتراک گذاری :

خرید کیبورد سرفیس پرو 2 و سرفیس پرو 1 یا سرفیس تایپ کاور 2 به دلیل نایاب بودن کمی سخت به نظر می آید . Type Cover نام کیبورد مخصوص تبلت سرفیس است، البته سرفیس پرو 1 و پرو 2 به دلیل اختلاف اندازه کیبورد مخصوص خود را دارد و دیگر تایپ کاور های موجود به این تبلت ویندوزی وصل نمی شود. دکمه ها کمی به هم نزدیک هستند و شاید تایپ کردن کمی با خطا موجه شود اما با توجه به طول کیبورد سرفیس پرو 2 نمی توان به مایکروسافت خورده گرفت.
قسمت بالایی کیبورد با استفاده از خاصیت آهنربایی٬ به سرعت تبلت سرفیس پرو متصل می شود، این اتصال به قدری محکم است که اصلا نیازی به نگرانی برای جدا شدن تایپ کاور از تبلت نیست. نوع چینش کلیدهای Type Cover به صورت QWERTY می باشد در ضمن با استفاده از نوار بالایی کیبورد می توانید به غیر از دکمه های F1-F12 به کنترل برخی از قسمت های تبلت سرفیس خود مانند تنظیم میزان نور صفحه نمایش و یا کنترل بخش مدیا و غیره بپردازید.
کیبورد تایپ کاور مایکروسافت به گونه ای طراحی شده است که می توانید بعد از اتمام کار با تبلت سرفیس پرو٬ کیبورد را روی صفحه نمایش برگردانید تا علاوه بر به خواب رفتن دستگاه صفحه نمایش نیز کاملا از خطر هر گونه آسیبی در امان باشد. در واقع برای تکمیل کردن سرفیس پرو های مایکروسافت باید این کیبورد ها را خریداری کنید. چرا که بدون این تایپ کاور ها عملا دستگاه مقدار زیادی از کارایی خودش را از دست می دهد. این کیبورد ها فقط در رنگ مشکی موجود است.

  • اگر در مدل دستگاه خود شک دارین پشت دستگا های سرفیس پرو 1 و پرو 2 برخلاف دیگر سرفیس پرو ها مشکی رنگ هستند.
  • تایپ کاور 2 با دستگاه های Surface RT, Surface 2, Surface Pro 1, Surface Pro 2 سازگاری دارد.

 

محصولات مرتبط

فهرست