1. خانه
  2. /
  3. لوازم جانبی سرفیس
  4. /
  5. کیبورد سرفیس
  6. /
  7. کاور کیبورد فارسی سرفیس پرو ۴ و ۲۰۱۷

کاور کیبورد فارسی سرفیس پرو ۴ و ۲۰۱۷

99,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: acc157

همیشه خرید کاور کیبورد فارسی سرفیس پرو به دلیل نایاب بودن در بازار یکی از مشکلات دارندگان سرفیس مایکروسافت بوده است. این پوشش فارسی ساز تایپ کاور سرفیس اول آنکه کاملا با کیبورد دستگاه شما هماهنگ است و دوما از جنس خوبی برخوردار بوده تا هنگام کار با آن احساس بدی را به شما منتقل نکند و طول عمر بیشتری به نسبت کاور های موجود در بازار دارد. این مدل کاور کیبورد علاوه بر اینکه از نفوذ آب و گرد و غبار به درون سرفیس پرو شما از طریق کیبورد جلوگیری می کند، نور بک لایت نیز به خوبی از آن عبور می کند تا در شب و یا نور کم به راحتی بتوانید با کمک نور کیبورد خود با آن کار کنید.

دقت کنید که این کاور فارسی ساز کیبورد به سادگی روی تایپ کاور شما قرار می گیرد و به راحتی می توانید آن را جدا کنید و بر خلاف برچسب های موجود در بازار به کیبورد نمی چسبد به همین دلیل به سرفیس شما ظاهری بد نمی دهد. این پوشش فارسی از جنس سیلیکون یا پلاستیک نرم است، تغییر رنگ نمی دهد، بسیار سبک است و به خوبی به کیبورد شما می چسبد و از روی آن لیز نمی خورد.

در موقع خرید کاور کیبورد فارسی سرفیس پرو دقت داشته باشید که این مدل با تایپ کاورهای سرفیس پرو ۴، سرفیس پرو ۲۰۱۷ مدل های ساده، با فینگر پرینت و کیبورد سیگنچر همخوانی دارد، در واقع این کاور برای مدل کیبورد سرفیس پرو با کلیدهای جزیره ای ساخته شده و مناسب است و برای سایر مدل ها نظیر سرفیس ۳ و یا پرو ۳ قابل استفاده نیست.

ممکن است این محصولات را هم دوست داشته باشید!

فهرست