1. خانه
 2. /
 3. لوازم جانبی سرفیس
 4. /
 5. محافظ صفحه سرفیس
 6. /
 7. محافظ صفحه نمایش پشت و رو JCPal سرفیس پرو 4
محافظ صفحه سرفیس

محافظ صفحه نمایش پشت و رو JCPal سرفیس پرو 4

اشتراک گذاری :

محافظ صفحه نمایش های شیشه ای این روزها با اصطلاح Glass معروف شده اند٬ گلس Jcpal سرفیس پرو نسل جدیدی از تکنولوژی محافظ صفحه نمایش است که توسط یک لایه شیشه ای و با انجام عملیات حرارتی خاص٬ در برابر ضربات مقاوم سازی شده اند.
Glass ها به گونه ای طراحی شده اند که توسط چسبی مخصوص و بسیار نازک به صفحه نمایش دستگاه شما چسبیده و جدا از جلوگیری از خط و خش٬ نقش مهمی در جلوگیری از شکستن صفحه نمایش مایکروسافت سرفیس پرو شما ایجاد می کنند.
به دلیل بزرگ بودن صفحه نمایش سرفیس پرو٬ احتمال شکستن صفحه نمایش در مصرف روزمره بالا می باشد.
JCPAL یکی از برند های معروف در زمینه تولید این Glass ها در دنیا است. کیفیت بالا و مقاومت خوب در برابر ضربه باعث شده تا این برند خود را نسبت به رقبا برتر نشان دهد.

تفاوت عمده گلس Jcpal سرفیس پرو با محصولات مشابه:

 • چسب خوب برای بهتر چسبیدن به سرفیس پرو شما
 • کیفیت بالای مواد مصرفی و در جلوگیری از ایجاد خط و خش
 • عدم کاهش شفافیت صفحه نمایش
 • عدم کاهش حساسیت لمسی دستگاه
 • محافظت بالاتر نسبت به محصولات مشابه
 • دارای لبه های منحنی شکل که حس خوبی در هنگام کار با دستگاه به شما منتقل می کندد و از جدا شدن گلس از صفحه نمایش جلوگیری می کند.

پرشین سرفیس به منظور راحتی شما خریدار عزیز و در صورت تمایل٬ قبل از ارسال دستگاه٬ گلس خریداری شده توسط شما را بدون هیچ هزینه ای برای شما نصب خواهد کرد. البته با کمی دقت می توانید خودتان این گلس را بدون هیچگونه حبابی در منزل نصب کنید. فقط به این نکته دقت کنید که صفحه نمایش را ابتدا کاملا تمیز کنید و پس از چسباندن به کمک کارت بانکی حباب ها را به سمت بیرون هدایت کنید تا گلس Jcpal سرفیس پرو بدون نقص به صفحه نمایش شما بچسبد.

محصولات مرتبط

فهرست