1. خانه
  2. /
  3. لوازم جانبی سرفیس
  4. /
  5. محافظ صفحه سرفیس
  6. /
  7. محافظ صفحه نمایش گلس سرفیس پرو 3/4/2017/6/7 و ۷پلاس
محافظ صفحه سرفیس

محافظ صفحه نمایش گلس سرفیس پرو 3/4/2017/6/7 و ۷پلاس

۵۵۰,۰۰۰ تومان

ناموجود

اشتراک گذاری :

گلس سرفیس پرو یا محافظ صفحه نمایش سرفیس محصول ویژه ای از پرشین سرفیس به عنوان وارد کننده محصولات مایکروسافت است. محافظ صفحه نمایش های شیشه ای که این روزها به اصطلاح گلس سرفیس پرو معروف شده اند٬ نسل جدیدی از محافظ ها هستند که به صورت چند لایه شیشه ای و چسب با انجام عملیات حرارتی خاص٬ یکپارچه یا به اصلاح تمپرد می شوندتا در برابر ضربات از صفحه نمایش سرفیس پرو 4 شما محافظت کنند. گلس سرفیس پرو در مقابل ضربه های مستقیم توسط اجسام و یا زمین خوردن تا حد خیلی زیادی از شکستن صفحه نمایش سرفیس پرو محافظت می کند. این محصول با سرفیس پرو 3/4/2017/6/7 و سرفیس پرو ۷ پلاس سازگار می‌باشد.

خرید گلس سرفیس

گلس سرفیس پرو توسط یک لایه چسب نازک کاملا به صفحه نمایش دستگاه شما می چسبد و کنده شدن به صورت ناخودگاه تقریبا غیر ممکن است. اگر کمی موقع چسباندن محافظ صفحه سرفیس دقت کنید که گرد و غبار روی صفحه نمایش نباشد این مدل گلس سرفیس پرو کاملا بدون حباب می چسبد و اصلا تاچ یا حالت لمسی نمایشگر را کاهش نمیدهد، همچنین نور آن نیز همانند قبل خواهند بود. فقط دقت کنید که اگر کمی هوا زیر گلس باقی ماند، می توانید به کمک کارت آن را به سمت لبه ها هدایت کنید تا از بین برود.

اگر قصد خرید گلس سرفیس پرو را دارید بد نیست این نکته را بدانید که لبه این گلس کاملا تراش خورده که در موقع کار حس هیچگونه تیز بودن نکنید، ضمن اینکه این محافظ صفحه نمایش دارای ضخامت استاندارد 3 میلی متر است که باعث می شود در نهایت نازکی صفحه نمایش مایکروسافت سرفیس کاملا محافظت شود. در کل به دلیل بزرگ بودن نمایشگر سرفیس پرو 4 احتمال شکستن آن زیاد است.

محصولات مرتبط

فهرست