1. خانه
 2. /
 3. لوازم جانبی سرفیس
 4. /
 5. محافظ صفحه سرفیس
 6. /
 7. محافظ صفحه نمایش JCPal گلس سرفیس بوک
محافظ صفحه سرفیس

محافظ صفحه نمایش JCPal گلس سرفیس بوک

اشتراک گذاری :

خرید گلس سرفیس بوک و یا محافظ صفحه نمایش های شیشه ای که این روزها با اصطلاح Glass معروف شده اند٬ به دلیل وجود برند های مختلف باعث گیج شدن خریدار می شود. این گلس ها توسط کمپانی های مختلفی عرضه می شوند که یکی از معروف ترین آن ها برند JCPal است. نسل جدیدی از تکنولوژی محافظ صفحه نمایش هستند که توسط یک لایه شیشه ای و با انجام عملیات حرارتی خاص٬ در برابر ضربات مقاوم سازی شده اند.
Glass ها به گونه ای طراحی شده اند که توسط چسبی مخصوص به صفحه نمایش مایکروسافت سرفیس بوک شما چسبیده و جدا از جلوگیری از خط و خش٬ نقش مهمی در جلوگیری از شکستن صفحه نمایش دستگاه شما ایجاد می کنند.
به دلیل بزرگ بودن صفحه نمایش 13.5 اینچی سرفیس بوک ٬ احتمال شکستن صفحه نمایش در مصرف روزمره بالا می باشد، پس بهتر است تا از صفحه نمایش خود در مقابل ضربه های احتمالی محافظت نمایید.
JCPAL یکی از برند های معروف در زمینه تولید این Glass ها در دنیا است. کیفیت بالا و مقاومت خوب در برابر ضربه باعث شده تا این برند خود را نسبت به رقبا برتر نشان دهد.

خرید گلس سرفیس بوک

تفاوت عمده گلس های برند JCPAL با محصولات مشابه جهت خرید گلس سرفیس بوک :

 • چسب خوب برای بهتر چسبیدن به سرفیس پرو شما بدون حباب
 • کیفیت بالای مواد مصرفی و در جلوگیری از ایجاد خط و خش
 • عدم کاهش شفافیت صفحه نمایش
 • عدم کاهش حساسیت لمسی دستگاه
 • محافظت بالاتر نسبت به محصولات مشابه
 • دارای لبه های منحنی شکل تراش خورده که حس خوبی در هنگام کار با دستگاه به شما منتقل می کند و احتمال شکستن گلس سرفیس بوک از لبه ها را کاهش می دهد.

پرشین سرفیس به منظور راحتی شما خریدار عزیز و در صورت تمایل٬ قبل از ارسال دستگاه٬ گلس خریداری شده را برای شما نصب خواهد کرد.

محصولات مرتبط

فهرست