1. خانه
  2. /
  3. لوازم جانبی سرفیس
  4. /
  5. کیبورد سرفیس
  6. /
  7. کیبورد تایپ کاور سرفیس پرو 2017 با Finger Print
کیبورد سرفیس

کیبورد تایپ کاور سرفیس پرو 2017 با Finger Print

اشتراک گذاری :

خرید کیبورد Finger Print سرفیس پرو جذابیت خاص خودش را دارد. این کیبورد کیبورد مخصوص تبلت سرفیس پرو می باشد که با سرفیس پرو ۷ پلاس، پرو ۷، پرو ۶، سرفیس پرو 2017 ، سرفیس پرو ۴ و سرفیس پرو ۳ سازگار است. جهت خرید کیبورد Finger Print سرفیس بد نیست بدانید دکمه ها با فاصله مناسب از هم و به صورت جزیره ای کنار هم قرار گرفته اند تا کیبورد Type Cover امکان تایپ سریع و راحت تری را برای شما به نسبت تایپ کاور قبلی فراهم کند. قسمت لمسی یا تاچ پد Type Cover جدید مایکروسافت نسبت به مدل قبلی بزرگتر و جنس آن نیز از پلاستیک به شیشه تغییر پیدا کرده است نبابر این استفاده از تاچ پد بسیار راحت تر و لذت بخش تر شده است. همچنین دکمه ها بسیار نرم تر شده است و موقع کار با آن بسیار کم صدا تر شده اند، نور پشت کلید ها هم در شب کمک شایانی به تایپ کردن می کند.
قسمت بالایی کیبورد با استفاده از خاصیت آهنربایی٬ به سرعت به تبلت سرفیس پرو متصل می شود، این اتصال به قدری محکم است که اصلا نیازی به نگرانی برای جدا شدن تایپ کاور سرفیس از آن نیست. نوع چینش کلیدهای Type Cover به صورت QWERTY می باشد در ضمن با استفاده از نوار بالایی کیبورد می توانید به غیر از دکمه های F1-F12 به کنترل برخی از قسمت های تبلت سرفیس خود مانند تنظیم میزان نور  کیبورد ، کنترل بخش مدیا و غیره بپردازید البته کیبورد جدید 2017 که با کد محصول gk300001 شناخته کی شود. به جز دکمه کلید راست کلیک دارای کلید تنظیم نور صفحه نمایش نیز هست.

خرید کیبورد Finger Print سرفیس
کیبورد تایپ کاور سرفیس به گونه ای طراحی شده است که می توانید بعد از اتمام کار با تبلت سرفیس پرو٬ کیبورد سرفیس را روی صفحه نمایش برگردانید تا علاوه بر به خواب رفتن دستگاه صفحه نمایش نیز کاملا از خطر هر گونه آسیبی در امان باشد. در واقع برای تکمیل کردن سرفیس پرو های مایکروسافت خرید کیبورد Finger Print سرفیس تکمیل کننده دستگاه شماست. چرا که بدون این تایپ کاور ها عملا دستگاه مقدار زیادی از کارایی خودش را از دست می دهد.

 

این مدل کیبورد سرفیس که Type Cover with FingerPrint ID نام دارد و تنها در رنگ مشکی تولید می شود٬ قابلیت تشخیص اثر انگشت به منظور انجام برخی از دستورات امنیتی ویندوز را دارا می باشد.

موارد استفاده از قابلیت اثر انگشت کیبورد تایپ کاور مایکروسافت:

  • ورود به سیستم عامل تنها با استفاده از اثر انگشت
  • قابلیت استفاده در برنامه های Outlook و Share Point
  • قابلیت خرید از فروشگاه مایکروسافت بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور

خرید کیبورد Finger Print سرفیس برای شما که به امنیت خود اهمیت می دهید توصیه می شود.

محصولات مرتبط

فهرست