1. خانه
  2. /
  3. لوازم جانبی سرفیس
  4. /
  5. کیبورد سرفیس
  6. /
  7. کیبورد تایپ کاور سرفیس 3
کیبورد سرفیس

کیبورد تایپ کاور سرفیس 3

اشتراک گذاری :

Type Cover نام کیبورد مخصوص تبلت سرفیس است، البته سرفیس 3 به دلیل اختلاف اندازه، کیبورد مخصوص خود را دارد و دیگر تایپ کاور های موجود به این تبلت ویندوزی وصل نمی شود. دکمه ها کمی به هم نزدیک هستند و شاید تایپ کردن کمی با خطا مواجه شود اما با توجه به طول سرفیس 3 نمی توان به مایکروسافت خورده گرفت. این کیبورد در واقع همان کیبورد قبلی تایپ کاور سرفیس پرو 3 است که دیگر تولید نمی شود و جای خود را به نسل جدید داده است. ولی از آنجا که مایکروسافت علاقه ای به تولید سرفیس 3 ندارد این کیبورد را به روز نکرد.
در موقع خرید کیبورد سرفیس 3 دقت کنید قسمت بالایی کیبورد با استفاده از خاصیت آهنربایی٬ به سرعت تبلت سرفیس پرو متصل می شود، این اتصال به قدری محکم است که اصلا نیازی به نگرانی برای جدا شدن تایپ کاور از تبلت نیست. نوع چینش کلیدهای Type Cover به صورت QWERTY می باشد در ضمن با استفاده از نوار بالایی کیبورد می توانید به غیر از دکمه های F1-F12 به کنترل برخی از قسمت های تبلت سرفیس خود مانند تنظیم میزان نور صفحه نمایش و یا کنترل بخش مدیا و غیره بپردازید.
کیبورد تایپ کاور مایکروسافت به گونه ای طراحی شده است که می توانید بعد از اتمام کار با تبلت سرفیس پرو٬ کیبورد را روی صفحه نمایش برگردانید تا علاوه بر به خواب رفتن دستگاه صفحه نمایش نیز کاملا از خطر هر گونه آسیبی در امان باشد. در واقع برای تکمیل کردن این دستگاه باید خرید کیبورد سرفیس 3 را مدنظر داشته باشید. چرا که بدون این تایپ کاور ها عملا دستگاه مقدار زیادی از کارایی خودش را از دست می دهد. این کیبورد ها فقط در رنگ مشکی موجود است.

محصولات مرتبط

فهرست