قلم سرفیس، باتری و نوک قلم

قلم سرفیس پرو 4

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

اشتراک گذاری :

اگر برای خرید قلم سرفیس پرو 4 یا خرید قلم سرفیس پرو 2017 مردد هستید بد نیست بدانید قلم سرفیس پرو 4 به 1024 درجه از سطح فشار حساسیت دارد که می‌توان گفت در مقایسه با قلم قبلی 4 برابر حساس‌تر شده است ، این قلم بر خلاف قلم قبلی فقط از یک باتری AAAA انرژی خود را می گیرد و مثل قلم سرفیس پرو 3 نیازی به باتری ساعتی ندارد. در قلم قبلی 2 باتری ساعتی در قسمت بالای قلم به صورت جداگانه وجود داشت. از دیگر قابلیت های جدید این قلم نوک قابل تعویض آن است. به صورتی که با خرید کیت نوک قلم سرفیس می توانید همانند مداد نوک آن را به 2H ،H ،B یا HB تغییر دهید و با سختی و نرمی مختلف مانند کاغذ روی صفحه مایکروسافت سرفیس به طراحی بپردازید. در کل خرید قلم سرفیس پرو 4 خیلی هم کار غیر معقولی نیست.

خرید قلم سرفیس پرو 4

این قلم با تمامی دستگاه های سرفیس مانند سرفیس پرو 2017 و حتی سرفیس 3 هماهنگی کامل دارد و قابل استفاده است. فقط بهتر است که برای بهتر کار کردن قلم حتما ویندوز خود را آپدیت یا به روز نگه دارید. توجه داشته باشید که قلم سرفیس پرو 4 نسبت به قلم سرفیس 2017 از حساسیت کمتری نسبت به سطوح فشار دارد و همچنین قادر به تشخیص زاویه نیست. در عوض این قلم در قسمت بالا دارای گیره نگه دارنده است که ممکن است برای بعضی از افزاد مهم باشد. این قلم به صورت آهنربایی به سرفیس می چسبد. از لحاظ تفاوت قیمت این قلم حدود 40 دلار از قلم سرفیس 2017 ارزان تر است. قلم سرفیس پرو 4 دارای 4 رنگ مشکی، نقره ای، سرمه ای و طلایی است.

البته امکان خرید قلم سرفیس پرو 4 به صورت باندل با کیت نوک هم در فروشگاه پرشین سرفیس وجود دارد و اگر قصد خرید باتری قلم سرفیس پرو هم دارید می توانید از ما خریداری کنید.

 

محصولات مرتبط

فهرست