1. خانه
  2. /
  3. لوازم جانبی سرفیس
  4. /
  5. محافظ صفحه سرفیس
  6. /
  7. محافظ صفحه نمایش گلس سرفیس 3
محافظ صفحه سرفیس

محافظ صفحه نمایش گلس سرفیس 3

اشتراک گذاری :

لطفا پیش از خرید این محصول دقت کنید که این محصول فقط مخصوص سرفیس 3 بوده و با سرفیس پرو 3 سازگار نمی‌باشد. 

خرید گلس سرفیس 3 .محافظ صفحه نمایش های شیشه ای که این روزها با اصطلاح گلس یا Glass معروف شده اند٬ نسل جدیدی از تکنولوژی محافظ صفحه نمایش است که توسط چند لایه شیشه ای و با انجام عملیات حرارتی خاص به هم چسبنده و در برابر ضربات مقاوم سازی شده اند. Glass ها به گونه ای طراحی شده اند که توسط چسبی مخصوص و نازک به صفحه نمایش سرفیس شما کاملا چسبیده و جدا از جلوگیری از خط و خش٬ نقش مهمی در جلوگیری از شکستن صفحه نمایش دستگاه شما ایجاد می کنند. بنابراین خرید گلس سرفیس امری کاملا معقول است.

این مدل گلس ها دارای لبه های گرد شده هستند تا علاوه بر جلوگیری از بریده شدن دست، در برابر بلند شدن در اثر ضربه یا گیر کردن هم مقاوم باشند. علاوه بر این این نوع محافظ صفحه نمایش به هیچ عنوان در تاچ یا لمسی نمایشگر خللی ایجاد نمی کند و هیچ حس کندی در تاچ نخواهید داشت. ضمن اینکه نور صفحه کاملا مثل حالت بدون برچسب خواهد بود.

اگر در چسباندن این محافظ صفحه نمایش سرفیس کمی دقت کنید و قبل از چسباندن گلس سرفیس را کاملا تمیز کنید بدون هیچ گونه حباب این مدل کاملا به دستگاه شما می چسبد و با کمی دقت به تنهایی می توانید این کار را انجام دهید. این مدل کاور سرفیس کاملا مخصوص دستگاه شما بوده و تمام صفحه نمایش را پوشش خواهد داد. اگر نگران بدنه دستگاه خود نیز هستید می توانید برچسب های مخصوص بدنه سرفیس را از فروشگاه پرشین سرفیس خریداری کنید تا از بدنه زیبای سرفیس در برابر خط و خش محافظ لازم را انجام دهید.
به دلیل بزرگ بودن صفحه نمایش مایکروسافت سرفیس 3 احتمال شکستن صفحه نمایش در مصرف روزمره بالا می باشد که در صورت استفاده از گلس سرفیس بجای نمایشگر گلس شگسته می شود که به راحتی قابل تعویض است.

محصولات مرتبط

فهرست